Privaatsuspoliitika

Budgeti andmekaitsepoliitika
Milliseid andmeid Budget kogub?
Kuidas Budget kaitseb Teie andmeid?
Budgeti online kampaaniad
Budgeti internetiküsitlused
Küpsiste kasutus

Budgeti andmekaitsepoliitika


1. Budgeti andmekaitsepoliitika

Me küsime Teie käest nime, telefoni numbrit ja meiliaadressi. See aitab meil läbi vaadata Teie esitatud tellimuse ja teatada teile, kui meil on mingi arusaamatus Teie tellimusega. Samuti kasutame neid andmeid teile tellimuse kinnituse saatmiseks. Tulevikus saaksime teile teatada ka Budgeti kampaaniatest. Kui te olete Budgeti liige, siis me sisestame Teie liikmenumbri meie kliendi andmebaasi, et me saaksime Teie ettetellimust kiiremalt töödelda.

Isikuandmete kaitsel lähtume alljärgnevast poliitikast

Me hoiame Teie isiklikku informatsiooni, mis on saadud selle veebilehe kaudu, osana oma ettevõtte andmetest. Need andmed aitavad meil hoida ja täiustada meie ettevõtte haldust ja juhtimist. Kuna me oleme osa rahvusvahelisest Budget Rent A Car süsteemist, siis me aeg ajalt jagame informatsiooni meie auto rentimise operatsiooni kohta teiste süsteemi osa kasutajatega (mis asuvad nii Euroopas kui ka väljaspool Euroopat). Andmed mida me teiste süsteemi kasutajatega vahetame, võivad sisaldada ka andmeid mida te sisestasite meie veebilehelt. Ilma Teie isikliku nõusolekuta ei kasuta me Teilt saadud informatsiooni muuks otstarbeks.

Klientidel on alati õigus küsida andmeid, sisestatud isiskliku informatsiooni kohta ja parandada seda informatsiooni vajadusel.
Et saada andmeid meilt Teie isikliku informatsiooni kohta, siis kirjutage palun customer.care@budget-emea.com ja lisage oma nimi ja address. 
Milliseid andmeid Budget kogub?


2. Milliseid andmeid Budget kogub?

IP aadress: Kui te külastate meie kodulehte, siis me salvestame Teie arvuti IP aadressi. See ainult tuvastab Teie ISP (Interneti teenuse pakkuja) ja ei sisalda ühtegi informatsiooni Teie, kui isiku kohta.
See informatsioon on vajalik, et analüüsida liikumist meie veebilehel.  
Kuidas Budget kaitseb Teie andmeid?


3. Kuidas Budget kaitseb Teie andmeid?

Kui informatsiooni on vaja turvalisuselt kaitsata, nagu näiteks krediitkaardi detailid, siis me kasutame Secure Socket Layer (SSL) krüpto lahendust. 
Budgeti online kampaaniad


4. Budgeti online kampaaniad

Kui soovite osaleda kampaanias, mida meie koduleht pakub, siis me küsime teilt mõnda kindlat isikut tuvastavat informatsiooni, et saaksime teile edastada vajadusel teateid. Igas võistluses või kampaanias osalemine koosneb kindlatest tingimustest ja reeglitest, mis pannakse üles meie kodulehele ja nad võivad aeg ajalt muutuda. Kui auhind on pakutud kolmandalt osapoolelt, siis vajadusel avalikustame informatsiooni kolmandale osapoolele, et auhinda oleks võimalik Teile saata. 
Budgeti internetiküsitlused


5. Budgeti internetiküsitlused

Kui te osalete mõnes internetiküsitluses, siis küsitakse teilt võib olla mõnda isiklikku informatsiooni, näiteks, demograafilisi andmeid nagu vanus ja/või sissetulek. Te võite vastata kõigile, mõnele või mitte ühelegi küsimusele. Küsitluse vastuseid kasutatakse ainult veebilehe täiustamiseks ja kasutatavuse tõstmiseks, kuid mitte muuks otstarbeks. 
Küpsiste kasutus


6. Küpsiste kasutus


Ühe võimalusena, Teie kohta informatsiooni kogumiseks veebilehe külastamisel, kasutame küpsiseid (cookies) "Küpsis" on väike andmefail, mille veebisait saadab Teie arvuti kõvakettale. Küpsised võimaldavad meil Teie arvuti ja liikumise meie veebilehel "meelde jätta" . Samuti tagab küpsiste (kasutamine) vahendite nagu Quick Quote (kiirhinnapakkumised) töö ja isiklikud tervitused külastamiste vahel.

Küpsiste liik mis Budget oma kodulehel kasutab on "püsiküpsised". Tähelepanu peaks olema pööratud sellele, et "püsiküpsised" resideerivad brauseris nii kaua, kui nad pole ära kustutatud. Kui te ei taha, et "püsiküpsised" jääksid Teie süsteemi, siis on võimalik neid kustutada Teie enda brauseri sätte abiga.

Paljude brauserite abimenüü, mis asub menüüreal, annab nõu kuidas vältida uute küpsiste vastuvõtmist, kuidas brauser tunneb ära teile saadetud uut küpsist ja ka samal ajal kuidas uuest küpsisest lahti saada. Kuid me soovitame, et te võimaldaksite küpsiste kasutamise, kuna see annab täiuslikuma võimaluse kasutada Budgeti veebilehte.

Teie brauser või muu tarkvara, mis on paigaldatud, võimaldab püsiküpsiste või kõikide küpsiste piiramist. Kui te ei soovi ainult püsiküpsiseid, siis on teil ikkagi võimalus kasutada meie kodulehe funktsionaalsust; kuid sellisel juhul peate iga kord meie veebilehele sisenedes andmed uuesti sisestama. Kui te lubate küpsiste kasutamist, siis väljuge (sign off) arvutist korrektselt, kui Te kasutate arvutit, mis on jagatud teiste kasutajatega või on avalik.
© Budget